marcus

marcus

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
marcus
Takto si Matovič predstavuje prácu snov
 
radobox
radobox | 8.2.2016 16:05

A koľko by si ctihodný autor predstavoval zaplatiť za firmu bez záväzkov, so 121 miliónmi na účte? Veď nech takú firmu preda za 50, či 100 miliónov, rád si ju od neho9 kúpim.


marcus
marcus | 8.2.2016 17:23

pointa je niekde inde, nejde tu o cenu, tu ide o fiktivny predaj firmy za ucelom znicenia uctovnictva za poslednych X rokov, nepride ti cudne, ze uctovnictvo sa zrazu stratilo? a biely kon tak isto zmizol, je to v poriadku?


tmiro
tmiro | 8.2.2016 18:55

pri vtipoch si stačí všímať pointu
netreba myslieť na to či je to môj obľúbený alebo neobľúbený politik.

proste nejaký zamestnanec odniekiaľ vytiahne miliony len tak ako by to urobil asi každý priemerne zarábajúci zamestnanec a predávajúci tvrdí že je to v poriadku, v tom je pointa vtipu. Či už je to naozaj tak, naozaj je to prístup Matoviča alebo nie, či si to len Fico vymyslel, tým sa nezaoberám.. nechce sa mi. Voliť nebudem z týchto dvoch žiadneho, takže ani sa mi nemusí chcieť zisťovať podrobnosti, ktorý z tých dvoch ojebáva v tomto prípade


mch
mch | 8.2.2016 22:35

Ja myslim, ze to je celkom jasne kto v tomto pripade ojebava. Je to skor bezna prax ako ojeb :)). Tym urcite nechcem povedat to zeby bol Fico cisty, to je uplne iny level ako Matovic.


radobox
radobox | 11.2.2016 21:10

Pointa tohto vtipu je očierniť Matoviča, autor sa k tomu v príspevku sám priznal. Čo sa týka toho vysvetlenia, tak ja som si na rozdiel od vás vysvetlenie na všetky spomenuté veci vypočul a mňa Matovič presvedčil. A to nie som žiadna lama, ale človek, čo už 8 rokov úspešne podniká.


 
Nie ste prihlásený, pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader